Kategorie do 18 let

Rok Místo konání Sólo Duo Skupina
2018 Brno Kristýna Novotná, Hoštejn kategorie zrušena The Addams Sisters, Moravičany
2017 Brno Anna Šašinková, Strážnice kategorie zrušena Vodníci, Mohelnice
2016 Brno Anna Šašinková, Strážnice kategorie zrušena Vodníci, Mohelnice
2015 Brno René “Tesák” Matlášek, Ostrava kategorie zrušena SELF MADE, Ostrava
2014 Brno Štěpán Urban, Uherské Hradiště kategorie zrušena DayBefore, Strážnice
2013 Brno Štěpán Urban, Uherské Hradiště kategorie zrušena DayBefore, Strážnice
2012 Brno Jana Blažková, Havlíčkův Brod kategorie zrušena Věndy, Litomyšl
2011 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Věndy, Litomyšl
2010 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Věndy, Litomyšl
2009 Brno Jelizaveta Denysyuková, Sokolov kategorie zrušena Věndy, Litomyšl
2008 Brno Klára Vytisková, Praha kategorie zrušena D.N.A. – B., Brno
2007 Brno Lucie Míčková, Březová, Praha kategorie zrušena D.N.A., Brno
2006 Brno Veronika Savincová, Ostrov kategorie zrušena 16 strun a šmytec, Šternberk
2005 Brno Lukáš Pařík, Brno kategorie zrušena Folmet, Plzeň a Dobrá Voda
2004 Brno Alena Vítová, Dobrá Voda kategorie zrušena Berušky, Dobrá Voda
2003 Brno Natálie Havrdová, Brno My dvě, Chodov Jantar, Jablonec nad Nisou
2002 Brno Lucie Faltýnková, Brno Jen my dvě, Chodov Na větvi, Rájec-Jestřebí
2001 Brno Lucie Faltýnková, Brno Inka a Jana, Chomutov Ontário, Jablonec nad Nisou
2000 Brno Šárka Kytnerová, Brno Pod kloboukem Bossa, Brno Stonožky, Jevišovice
1999 Brno Žofie Kabelková, Jihlava DUO PODLAMPOVKY, Loket nad Ohří Žáby, Brno
1998 Březová u Sokolova Zdena Němcová, Kostelec nad Orlicí Duo Taurus, Ostrov nad Ohří Žáby, Brno
1997 Brno Romana Našincová, Praha SMÍŠKOVÉ, Kostelec nad Orlicí Zlej sen, Jirkov
1996 Klappý Michal Šebek, Brno SMÍŠKOVÉ, Kostelec nad Orlicí Suchaři na Řípu, Jablonec nad Nisou
1995 Šumperk Klára Adamcová, Teplice MONSUN, Brno Suchaři na Řípu, Jablonec nad Nisou
1994 Ostrov nad Ohří Radka Fišarová, Praha Tomáš Soukup a Markéta Kalitová, Praha KARAMELA, Háj ve Slezsku
1993 Uherské Hradiště Zdeněk Vejvoda, Rokycany x AURIS, Praha
1992 Praha Bohdana Stušková, Uherský Ostroh x Musica Practica, Praha
1991 Praha x Šneci Noční ptáci, Karlovy Vary
1990 Ostrov nad Ohří nepodařilo se získat nepodařilo se získat nepodařilo se získat
1989 Březová u Sokolova nepodařilo se získat nepodařilo se získat nepodařilo se získat