Kategorie do 15 let

 

Rok Místo konání Sólo Duo Skupina
2018 Brno Kamila Máčová, Český Krumlov kategorie zrušena Vocal Sisters, Brno
2017 Brno Kamila Máčová, Český Krumlov kategorie zrušena Vocal Sisters, Brno
2016 Brno Klára Melčáková, Chudíř kategorie zrušena Duo 2 Ká
2015 Brno Petra Kriegerová, Loket nad Ohří kategorie zrušena Vodníci, Mohelnice
2014 Brno Táňa Zatloukalová, Modrá kategorie zrušena Vodníci, Mohelnice
2013 Brno Táňa Zatloukalová, Modrá kategorie zrušena Vodníci, Mohelnice
2012 Brno Štěpán Urban, Uherské Hradiště kategorie zrušena Crazy girls, Strážnice
2011 Brno Štěpán Urban, Uherské Hradiště kategorie zrušena Nautica, Jablonce Nad Nisou
2010 Brno Jana Blažková, Havlíčkův Brod kategorie zrušena Daily, Hladovka
2009 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Daily, Hladovka, Slovensko
2008 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Sweet voices, Sokolov
2007 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Věndy, Litomyšl
2006 Brno Víťa Dvořáček, Brno kategorie zrušena Daisy´s, Jablonec nad Nisou
2005 Brno Kristina Stepasjuková kategorie zrušena Duo D, Jablonec nad Nisou
2004 Brno Kristina Stepasjuková kategorie zrušena Daisy´s, Jablonec nad Nisou
2003 Brno Veronika Savincová, Ostrov Berušky, Dobrá Voda Rovnátka, Břeclav
2002 Brno Natálie Havrdová, Brno Duo všechno je yburan, Brno Rovnátka, Břeclav
2001 Brno Alena Vítová, Dobrá Voda x Berušky, Dobrá Voda
2000 Brno Alena Vítová, Dobrá Voda x Berušky, Dobrá Voda
1999 Brno Alžběta Cibriková, Most DUO BRÁCHOVÉ, Blatnice pod sv. Antoníčkem Samotáři, Brno
1998 Březová u Sokolova Radek Šlajchrt, Ledvice Inka a Jana, Chomutov Na větvi, Boskovice
1997 Brno Radek Šlajchrt, Ledvice Pod kloboukem Bossa, Brno KVÍTKA, Rokycany
1996 Klapý Romana Našincová, Praha DRAČICE, Ostrov nad Ohří Bluegrass Funny, Cheb
1995 Šumperk Jana Kulhánková, Jablonec nad Nisou SMÍŠKOVÉ, Kostelec nad Orlicí VODÁCI NA NISE, Jablonec nad Nisou, SINGLETON, Olomouc
1994 Ostrov nad Ohří Markéta Schmidtová, Ostrov nad Ohří SMÍŠKOVÉ, Kostelec nad Orlicí ANTARES NOVA, Brno
1993 Uherské Hradiště Jitka Kočicová, Uherský Brod x ŠUMBOJ, Bojkovice
1992 Praha Jan Plšek, Brno x PUSA, Strážnice
1991 Praha x x KARAMELA, Háj ve Slezsku
1990 Ostrov nad Ohří nepodařilo se získat nepodařilo se získat nepodařilo se získat
1989 Březová u Sokolova nepodařilo se získat nepodařilo se získat nepodařilo se získat